It is currently 27 Jun 2019, 04:03

All times are UTC+03:00

Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
PostPosted: 12 Jun 2019, 20:39 

Car: No Alfa :(
Nici nu am incheiat bine Fest-ul ca deja va propun sa dam curs invitatiei de a participa la un altfel de fest , Bucharest OnTrack Fest, un eveniment dedicat deopotriva masinilor clasice cat si celor moderne. Avem experienta anului trecut unde am reprezentat cu succes AlfaClub la Retromobil Fest, atat prin masinile expuse cat si prin cele care au concurat deci stim cu totii ce presupune participarea. Anul acesta organizatorul este acelasi , locul de desfasurare acelasi circuit primitor ATA, doar denumirea este una noua intrucat nu se mai desfasoara sub egida Retromobil. Editia aceasta are un regulament nou, imbunatatit, acesta permitand participarea la curse si a masinilor moderne. Stiu ca anul trecut am fost multi dar anul acesta sper sa fim si mai multi, asadar va rog sa va verificati agenda si sa va anuntati prezenta aici . Vom avea ca si anul trecut o zona dedicata clubului Alfa Romeo unde vom expune masinile , atat cele care vin doar pentru a fi admirate cat si cele care vor concura.
O sa va rog sa urmariti anunturile pe pagina de facebook pentru a fi la curent cu eventualele modificari in program . https://www.facebook.com/bucharestOnTrackFest/
Va prezint informatiile si regulamentul evenimentului preluate de la organizator ;

Attachments:
REGULAMENT GENERAL Bucharest OnTrack Fest 2019.pdf [517.29 KiB]
Downloaded 12 times
PHOTO-2019-05-31-12-29-01.jpg
PHOTO-2019-05-31-12-29-01.jpg [ 51.53 KiB | Viewed 133 times ]

Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC+03:00