It is currently 13 Jul 2020, 11:42

All times are UTC+03:00





Post new topic  Reply to topic  [ 1982 posts ]  Go to page Previous 176 77 78 79 80
Author Message
PostPosted: 05 Jun 2020, 21:18 
Offline

Joined: 05 Jun 2020, 21:05
Posts: 1
Car: AlfaRomeo 159 1.9 JD
Salut,

As avea nevoie de urmatoarea piesa care face legatura intre Radiator clima si compresor AC pt Alfa 159 1.9 JDTM.
Cod piesa: 50506456/50507700 - vin impreuna alipite

Arata cam asa:

Image


Top
   
PostPosted: 19 Jun 2020, 19:08 
Offline

Joined: 11 Sep 2008, 10:35
Posts: 5
cumpar alternator pt Alfa GTV V6
coduri alternator
contact PM
0120485026
0123320004
0123320020
0123320022
0986040920
FOR FIAT 60580106
FOR FIAT 60593803
FOR FIAT 6059666
FOR FIAT 60596660
FOR FIAT 60613074
FOR FIAT 60613075
FOR LUCAS LRA01635
FOR LUCAS LRA01738
FOR LUCAS LRA1635
FOR LUCAS LRA1738
FOR VALEO 437791


Top
   
PostPosted: 28 Jun 2020, 18:54 
Offline
User avatar

Joined: 29 Mar 2007, 19:02
Posts: 2025
Car: 156 2.0 jts/156 GTA
Infocenter alfa 156 face-lift interior, nu conteaza starea LCD-ului


Attachments:
2003-alpha-romeo-156-7.jpg
2003-alpha-romeo-156-7.jpg [ 105.36 KiB | Viewed 285 times ]

_________________
1. Denial 2. Anger 3. Bargaining 4. Depression 5. Acceptance ...

The 5 stages of buying petrol.
Top
   
PostPosted: 29 Jun 2020, 16:46 
Offline
User avatar

Joined: 01 Feb 2010, 15:24
Posts: 591
Car: Alfa romeo 159 SW
Location: Dej/Cluj-Napoca
Salut. Caut pentru alfa 159 furtunul ce merge din debitmetru în turbo. Pentru 2.0 jtdm. Dacă re cineva aștept o oferta pe PM.

Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk


_________________
Alfa romeo 159 2.0 jtdm TI
Ex: Alfa Romeo 156 1.9 jtd mk1


Top
   
PostPosted: 04 Jul 2020, 02:47 
Offline
User avatar

Joined: 02 Aug 2015, 14:19
Posts: 235
Car: Giulietta QV
Location: Bucuresti
Salut. Am nevoie de modul blue&me giulietta (usb + aux) - 50525925. Thanks :)

_________________
Giulietta QV


Top
   
PostPosted: 04 Jul 2020, 02:48 
Offline
User avatar

Joined: 19 May 2008, 23:49
Posts: 7186
Car: 156GTA/Giulia Veloce
Location: Bucuresti
Ia legatura cu Costy

_________________
Service/Diagnoza/Piese
contact: 0756044202

------------------------------
Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Spider 2.4 JTDm 20v
Alfa Romeo 166 3.2 v6 24v TI
Alfa Romeo 156 GTA 3.2 v6 24v
Alfa Romeo 156 2.0 JTS Scuola Sportiva
ex:Alfa Romeo Giulia 2.0 AT Veloce
ex:Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 20v TI
ex:Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20v
ex:Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 20v
ex:Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 20v TI
ex:Alfa Romeo 156 2.4 mJTD 20v TI
ex:Alfa Romeo 166 2.4 mJTD 20v Sportronic
ex:Alfa Romeo 166 2.4 JTD 10v


Top
   
PostPosted: 07 Jul 2020, 10:35 
Offline

Joined: 04 Jun 2007, 13:22
Posts: 33
Car: 156 2.0 jts
Location: PITESTI
Salut,
Bare portbagaj originale 156 sedan.
Dacă are cineva sau dacă știe pe undeva.
Mulțumesc.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 1982 posts ]  Go to page Previous 176 77 78 79 80

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited